📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Sharpal® je jedným z popredných výrobcov profesionálnych a patentovaných brúskov a ocieľok na nože. Jedná sa o vysoko kvalitné nástroje určené na outdoorové a športové využitie, ale aj pre dielňu a záhradu či kulinársky priemysel. Firma existuje už takmer 20 rokov a po celú tú dobu funguje okrem výroby aj vo výskume a vývoji a snaží sa o to, aby ste vždy mali ten najostrejší nôž alebo mačetu.

Vývoj a výroba americkej spoločnosti Sharpal® sa sústredí predovšetkým na brúsky. Zásadou je spoľahlivosť výrobkov a ľahké používanie, a to ako za sucha, tak za mokra. Vďaka jednoduchosti používania si na ne zvykne prakticky každý a použiť ich môžete prakticky za akejkoľvek situácie.

Brúsky pre nože a mačety sú dôležité, pretože tupý nôž je spravidla horší ako žiadny nôž. Tupým nožom sa môžete zraniť. Rukoväte brúskov pre nože a mačety Sharpal® sú pogumované a ich konštrukcia je bezpečná. Okrem jednoúčelových a multifunkčných brúskov sú v ponuke Sharpal® ešte napríklad brúsne kamene, ocieľky alebo dokonca príslušenstvo typu uhlových vodiacich sád na brúsenie Sharpal®.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál