📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Také sudy majú hneď niekoľko výhod. Nielen, že dokážu udržať naše veci suché, dokonca aj plávajú. Prečo je to dôležité? To je predsa úplne jednoduché.

Tak čo? Chystáte sa na vodu a premýšľate, ako vyriešite onen všadeprítomný úzkostný pocit strachu, ktorý vám do ucha šepká - převrhneš sa! Čo potom s vecami? Do čoho sa prezlečiem, nebudem mať nič suchého. Bože a čo taký telefón s foťákom, veď ja ich zničím a možno už nikdy nenájdem. Prosím vás, hlavne pokoj. Ako vždy máme riešenie, ktoré pomôže aj v takejto situácii. Tomu riešeniu sa hovorí - Sud na vodu.

Čo je to sud na vodu? Som rád, že sa pýtate. Sud na vodu je prepravný kontajner, ktorý dokáže vyriešiť všetky vaše obavy z pobytu na vode. Jedná sa o vodeodolný kontajner o rôznych objemoch. Tento kontajner má dostatočne široké hrdlo, aby sa do neho dali dať aj rozmernejšie veci pohodlne a bez väčších ťažkostí. Vďaka tomu do neho dáte napríklad aj batoh.

Ako vyzerá a z čoho je?

Sudy sú valcovitého tvaru s širokým hrdlom, ktoré sa uzatvára veľmi jednoduchým, ale účelným vekom. Sudy sú najčastejšie vyrobené z polyetylénu (PE). Ten je dostatočne odolný a tiež ľahký. Vďaka nízkej hustote a faktu, že je v sude vzduchová bublina, sud pláva. Nemusíte sa teda báť situácie, kedy vám veci vypadnú z lode (síce suché) a klesnú na dno.

Podľa čoho vyberať?

Sudy sú veľmi užitočnými pomocníkmi, ktoré ocení každý vodák, rybár, ale aj ostatní používatelia. Vyberajte podľa objemu, ktorý budete požadovať. Zostaňte pri kvalitnejších značkách, kde si budete istí zachovaním vodotesnosti.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál