📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

☠️ Top–ArmyShop končí


Sme nadšení, že vám môžeme oznámiť dôležitú zmenu v živote nášho e-shopu. Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad!
 
Logo Rigad
 

Nový názov prináša novú kapitolu v našej histórii a odráža tak naše hodnoty, poslanie a záväzok k vám – našim verným zákazníkom. Odlišujeme sa od ostatných army shopov tým, že okrem širokého spektra produktov vytvárame aj hodnotný a užitočný obsah. Sú to napríklad videá, vlastné fotografie, profesionálne články alebo služby v podobe servisu zbraní a laserového gravírovania. Nech už je názov akýkoľvek, naša oddanosť a kvalita služieb zostáva rovnaká. Jednoducho povedané nás to baví a žijeme pre to.
 
Počas nasledujúcich týždňov uvidíte postupné zmeny na našom webe a našich sociálnych médiách, ako sa prispôsobujeme novému menu. Ďakujeme vám za vašu podporu a dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celé roky.
 
Tím Rigad


Pozrite sa na Rigad.sk a dajte nám vedieť, čo si myslíte. Následne potom domény prepojíme, takže sa nemusíte báť, že nás nenájdete. Či už Rigad, alebo Rigad, stále sme to my!

Sociálne siete Rigad
A čo naše sociálne siete? Facebook aj Instagram TopArmyShopu zostáva, kde nájdete predovšetkým zbrane a výbavu, ako je už zvykom. Navyše môžete sledovať naše nové kanály pre Rigad Facebook a Instagram, kde nájdete predovšetkým veci pre outdoor (profily ešte len pripravujeme a budeme vás včas informovať, aby ste nás začali sledovať aj tam). YouTube sa iba premenuje, ale obsah zostáva rovnako kvalitný.
 
Tak nás nezabudnite sledovať, nech vám nič neunikne!
 
Otázky a odpovede
Naše oznámenie o zmene názvu z Rigad na Rigad, ktoré sme vykonali 1. 4. 2024, vyvolalo množstvo otázok, a preto sme sa rozhodli na tie dôležité z nich odpovedať v krátkej správe, ktorá nadväzuje na náš pôvodný článok.
 
1. Bolo oznámenie o zmene názvu len aprílovým vtipom?
Rozhodne nie. Po dlhých rokoch a desiatkach hodín riešenia sme sa rozhodli pre túto zmenu, ktorá je trvalá.
2. Čo znamená názov Rigad?
Toto slovo nič neznamená. Zvíťazilo v internom hlasovaní. Chápeme, že sa niekomu nemusí páčiť, rovnako ako nové logo, ale to je skrátka vecou názoru.
3. Došlo k zmene názvu kvôli faktu, že vás niekto kúpil?
Nie. Nikto nás nekúpil a ani sme o tom nikdy neuvažovali. Svoju cestu si dláždime sami a sme radi, že to tak je.
4. Čo všetko sa teda mení?
Okrem názvu sme zmenili aj webové stránky, na ktorých dlhé mesiace pracujeme a ladili sme ich na základe toho, čo nám na súčasných vadilo. Môžete si tak všimnúť nový strom kategórií, nové usporiadanie, filtráciu a vizuálne prvky. Sortiment je stále rovnaký. Samozrejme ho rozvíjame, ale zodpovedá tomu, čo je na stránkach Rigad.sk.
5. Ako je to s mojím účtom?
Váš účet momentálne funguje na oboch doménach. Stačí sa prihlásiť. Je v zásade jedno, kde urobíte svoju ďalšiu objednávku, budete ju mať vždy vo svojej administrácii.
6. Prečo je web taký pomalý? Budete nechávať bežať oba weby?
Aktuálne nový web stále šperkujeme a pracujeme na ňom. Môže sa tak stať, že bude mať z času na čas nižšiu rýchlosť, čo sa v rámci dní zlepší. Zatiaľ pobežia oba weby, rovnako tak sa budú nové produkty pridávať ako na Rigad.sk, tak na Rigad.sk. Budeme samozrejme radi, keď sa presuniete na nový web, pretože ten starý bude do budúcna vypnutý.
 
Samozrejme pokiaľ vám bude niečo vadiť alebo budete mať nápad na nejaké vylepšenia, dajte nám vedieť. Radi si všetko vypočujeme.

No a konečne, čo si od Rigadu máte vlastne sľubovať? Určite sa môžete tešiť na brandové produkty, na novinky v ponuke, viac zaujímavého sortimentu a samozrejme ďalšie predajne. Na jednej sa už maká a ďalšie sú už v riešení. Tiež na YouTube môžete vidieť nový druh obsahu, napríklad BRNka ľuďom a ďalšie.