📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Maskovacie vzor Realtree® Xtra® Camo

Maskovacie vzor Realtree® Xtra® Camo je kombináciou dvanástich prírodných odtieňov farieb, ktoré vás efektívne zamaskujú v lese, či už bude jeseň, zima alebo skorá jar.

Maskovacie vzor Realtree® Xtra® Camo

Štát nasadenie: Ide o maskovacie vzor pochádzajúci od súkromnej firmy, takže kto si povie, môže ho mať. Je však navrhnutý a populárny najmä medzi lovcami.

Ono slovo "Xtra" v celom názve maskovacieho vzora "Realtree® Xtra® Camo" znamená že je extra-efektívny v poli. Kým ho neskúsite sami v praxi totiž, tak neuveríte, ako dokonale, hladko a bezšvovým spôsobom môže nejaký maskovacie vzor zapadnúť do lesa v rôznych miestach a po celý rok. Je ale rozhodne a zďaleka najvhodnejší do miest, kde nie je moc zelene (na to je zase skôr lepšie niečo ako "Maskovacie vzor Realtree Xtra® Green Camo").

A ako maskovacie vzor Realtree® Xtra® Camo funguje? Bol vyrobený za pomoci proprietárne tlačové technológie. Pri jeho tvorbe boli použité ostré elementy vpredu položené akoby cez strednú menej nápadnú kresbu uprostred a rozmazané pozadie. Ide o veľmi univerzálny maskovacie vzor, keďže na ňom nájdete: kusy kmeňov stromov, malé i veľké konáre, listy celého radu typov aj farieb, no a nechýbajú ani veľké plochy jednofarebné. Skrátka, poctivý maskovacie vzor, ktorý odvedie svoju prácu vždy a všade.