📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Grilamid

Grilamid TR 90 je transparentný polyamid s výbornou tepelnou odolnosťou. Materiál vyniká dokonalými mechanickými vlastnosťami, vykazuje nízku absorpciu vlhkosti a rozmernou stálosť. Odoláva nízkym teplotám, kozmetickým chemikáliám a starnutiu. Rámy okuliarov sú vďaka tomuto materiálu ľahké, extrémne pružné, bezpečné a svojimi vlastnosťami zásadne ovplyvňuje komfort nosenia, bezpečnosť a odolnosť celých okuliarov.

Poznáme niekoľko druhov Grilamidu. Napríklad Grilamid SST. Pri materiáloch Grilamid SST možno docieliť kombinácie maximálnej tuhosti, pevnosti a rázovej húževnatosti, predtým nedosiahnuteľné. Vďaka tomu Grilamid SST umožňuje výrobu výnimočne tuhých a extrémne húževnatých presných dielov, ktoré sa doteraz prevažne ešte vyrábajú z kovu. Ďalej je tu potom tiež Grilamid FWA. Táto skupina PA12 grilamid FWA produktov dáva rad nových možností na výrobu dielov určených pre styk s potravinami a pitnou vodou. Materiály Grilamid FWA sú dostupné v niekoľkých produktových radách, podľa maximálnej prípustnej teploty v kontakte s pitnou vodou.

Všetky tieto materiály sú bežne dostupné v prírodnej a čiernej farbe. Materiály Grilamid FWA sú homologované podľa najdôležitejších noriem a predpisov platných v Európe a Severnej Amerike ako sú WRAS, ACS, KTW, NSF a FDA. Gralamid je najľahší zo všetkých polyamidov a dá sa výborne spracovávať vstrekovaním, vytláčaním aj vyfukovaním. Vysoké kvality materiálov Grilamid L sú dané chemickou štruktúrou polyamidu 12. Prídavkom aditív, plnív, vlákien a spracovateľských prísad dokáže EMS-GRIVORY uspokojiť náročné požiadavky všetkých koncových užívateľov.

Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne