📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Gore-Tex® Surround™ Side Ventilation Outlets

Ako vám asi prezradí každý dobrý dlhodobý výrobca topánok, každá ľudská noha je tak trochu unikátna v celej rade vecí a jedna z nich je aj to, akú má mikroklímu. Teploty sa u nej mení v rôznych prostrediach a teplotách rôzne rýchlo. Keď však príde na vec, absolútne každý chce a nakoniec aj čaká od topánok rovnakú vec - protekciu, teplo a sucho. Môžeme vás ale jedným dychom upokojiť - technológia Gore-Tex® Surround™ Side Ventilation Outlets je jedna z najlepších vecí, akú si na to môžete zaobstarať. Ich klimatická kontrola je totiž jedným slovom neuveriteľná a navyše garantujú aj odolnosť na vodu. Technológia radu Gore-Tex® Surround™ odvádza odpadové teplo aj vlhko preč od vašich nôh a to v každom smere a stále. Je jedno, či ste v lese, práci či v obľúbenej krčmičke, vždy potom vďaka technológii Gore-Tex® Surround™ Side Ventilation Outlets hneď doprajete svojim nohám len to najlepšie, čo si napokon iste už dávno zaslúži ...

Gore-Tex® Surround™ Side Ventilation Outlets

Kde je technológia Gore-Tex® Side Ventilation Outlets ako doma?

Sú isté činnosti pohybového rázu, u ktorých vám technológia Gore-Tex® Surround™ Side Ventilation Outlets určite neurobí hanbu.

  • Behanie aj chodenie po akýchkoľvek horách, kopcoch a lesoch.
  • Užívanie si lokálnych aj zahraničných turistických trás.
  • Jazda na bicykli.
  • Lyžovanie zjazdové aj bežkárske podstaty.
  • Beh kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Hranie golfu.
  • Dochádzanie do práce.
  • Jazda na motorke.

Ako technológia Gore-Tex® Surround™ Side Ventilation Outlets funguje v praxi a pre koho je vhodná?

Konštrukcia s otvormi na bočnej strane topánky nad podrážkou je samozrejme patentovanej konštrukcie a uplatní sa perfektne pre kohokoľvek, kto aktívne (a kľudne pravidelne) vykonáva náročné aktivity typu chôdza po horách i inom neprírodnom "civilizovanom" povrchu. Vo všetkých týchto prípadoch umožní technológia Gore-Tex® Surround™ Side Ventilation Outlets v topánkach vznikajúce vlhkosti aj teplu uniknúť aj smerom od podrážky nadol skrz technológiu Gore-Tex® laminátu do vymedzovacie vložky a potom nakoniec ešte prejde do otvorov na bočnej strane topánky nad podrážkou.