📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Cor-Ex (nylon Cordura)

Cor-Ex je označenie firmy Cold Steel pre nylon Cordura a ponúka pritom všetky jeho prednosti a výhody známe z vlákien a látok typu CORDURA®.

Cor-Ex (nylon Cordura)

 Látka menom CORDURA® a všetky jej nespočetné klony patrí k jedným z najpoužívanejších na modernom bojovom poli. A pochopiteľne k tomu sú dobré dôvody - práve tu sú totiž tie najväčšie nároky na všetko vybavenie, produkty s CORDURA® nevynímajúc.

Čo je to vlákno CORDURA®?

CORDURA® je látka, ktorú dnes aktívne a vo veľkom objeme používajú aj tie najviac rešpektované značky, výrobcovia a predajcovia military/športových/survival vecí na svete. CORDURA® je totiž vynikajúci ako čo do svojej vytrvalosti, ohybnosti, univerzálnosti, tak aj ľahkej váhy. Je naozaj úplne jedno, o akej sa budeme baviť jeho aplikácii, pretože podáva vynikajúci výkon absolútne všade a vo všetkom.

A keďže to tvorcovia chránenej značky CORDURA® myslia s kvalitou svojich vecí rozhodne veľmi vážne, je nutné, aby každý, kto si o podobné značenie zažiada, splnil u požadovanej veci alebo skupiny produktov prísne kvalitatívne kritériá združenia. Nie je pritom až tak zásadné, či produkt spadá do kategórie ultraľahké alebo super-ťažké.

Súvisiace materiály Tasmanian Tiger CORDURA ® 700 DEN a Tasmanian Tiger CORDURA ® 500 DEN.

Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne