📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Anti-scretch

Jedná sa o Antikorózny náter, ktorý však nezasahuje do funkčnosti okuliarov či plexiskla, záleží na tom, kde Anti-scretch chcete použiť. Ďalej potom tiež samozrejme neovplyvňuje videnie skrze okuliare, pretože vytvára permanentnú väzbu nie však nepriehľadnú.

Hoci anti-scretch nie je 100% odolný proti poškriabaniu, pomáha tiež predovšetkým predchádzať drobným škrabancom, ktoré sa môžu ľahko na okuliaroch. Práve tieto drobné škrabance totiž môžu poškodiť povrch okuliarov a znížiť viditeľnosť. Jedná sa teda o ochrannú vrstvu, ktorá činí sklíčka odolnejšie a bezpečnejšie.

Ďalej sa tiež veľmi často používajú antikorózne povlaky, a to všade tam, kde je vyžadovaná optická čistota, odolnosť proti poveternostným vplyvom a chemická odolnost. Ako príklady môžeme uviesť napríklad displeje, zrkadlá, ochranné okuliare a mnohé ďalšie. Tieto povlaky sú obvykle na báze vody alebo na báze rozpúšťadla.

Antikorózne povlaky sa všeobecne aplikujú pomocou sprejov (ručné alebo automatizované), ponorením, otáčaním, valcovaním alebo prietokom. Väčšinu typov náterových hmôt možno čistiť čističom skla na báze amoniaku a mäkkou handričkou.

Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne