📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

PORON® XRD™

Či už sa jedná o akékoľvek príslušenstvo slúžiaci k pohybovým aktivitám, je potrebné chrániť citlivé miesta. Práve na tento účel bola stvorená tlmiaca pena Poron® XRD™, ktorá pomáha športovcom tlmiť nárazy a napomáha maximálnemu pohodliu pri športe.

Hlavnou prednosťou tlmiacej peny Poron® XR ™ je samozrejme jej maximálny tlmiaci účinok. Práve vďaka tomu sa táto pena dáva nielen do chráničov a heliem, ale aj napríklad do hokejových rukavíc. Tam plní nielen tlmiacu úlohu, ale tiež sa vďaka nej hokejistom lepšie drží hokejka a zároveň zabraňuje ľahkému vykĺznutiu palice.

Tlmiaca pena Poron® XRD™ dokáže pohltiť energiu nárazu. Super ľahký a odolný materiál okamžite pohltí aj vo vysokej rýchlosti energiu vzniknutú nárazom. Materiál je vložený na najviac exponovaných miestach medzi dvoma vrstvami penových materiálov, ktoré s touto technológiou poskytujú vynikajúcu absorpciu nárazu. Vďaka svojim vlastnostiam navyše športovec ani nespozná, že je týmto materiálom chránený, keďže ide o maximálne ľahkú penu, ktorá je aj napriek tomu dostatočne odolná.