📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Manžety Wide-Fit™

Manžety sú upravený pruh odevného materiálu, spravidla tkaniny alebo pleteniny, zhotovený prehnutím alebo našitím tak, že obopínajú určitú časť tela. Najčastejšie sa používajú k zakončeniu dolného kraja rukávov, košieľ, blúzok, búnd, vetroviek a nohavíc. Slúži tiež k spevneniu časti odevu, umožňujú zúženie otvoru na odeve, ľahké zapínanie, ale sú aj ozdobným prvkom.

Práve jeden z druhov manžiet si rozoberieme trochu podrobnejšie. Jedná sa o manžety Wide-Fit™, ktoré sa na trhu nachádzajú už nejakú dobu. Za tú dobu, čo sú na trhu k dostaniu, si vo svojom segmente už zabezpečili pomerne slušné renomé. A rozhodne sa nie je čomu diviť. Manžety Wide-Fit™ ponúkajú veľmi istú fixáciu. Ak sa budeme baviť napríklad o rukaviciach s manžetami Wide-Fit™ strihom, rozhodne je potrebné spomenúť aj ich jednoduché odnímanie a navliekanie.

Ďalšou výhodou manžiet Wide-Fit™ je, že sú zapínané a nastaviteľné pásikom so suchým zipsom. Fakt, že je možné ich prať v práčke, pretože sú aj dostatočne odolné, iste netreba zmieňovať. V oblasti manžiet sa manžety Wide-Fit™ radí k absolútnej špičke a možno ich nájsť na takmer všetkých prvotriednych textilných doplnkoch.

Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne